Профільна комісія погодила розподіл коштів для закупівлі обладнання медзакладам області
![Профільна комісія погодила розподіл коштів для закупівлі обладнання медзакладам області](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8a653f7cd7cf680dd096c4228e0c7ef3.png)
11.03.2020
Сьогодні, 11 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.
Під час роботи члени комісії погодили розподіл коштів для закупівлі найнеобхіднішого медичного обладнання для закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування в межах «Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області» на загальну суму 63 млн грн. Не розподіленими залишилося 4,4 млн грн як резерв для заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусом, якщо виникне необхідність придбання додаткового обладнання.
Крім того, депутати опрацювали низку питань галузі соціального захисту. Зокрема, підтримали внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян у Львівській області в частині запровадження електронного квитка для пільгових категорій населення.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)