Профільна комісія розглянула низку питань дорожнього господарства
![Профільна комісія розглянула низку питань дорожнього господарства](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/0a9953b047317c76045ad15564896ffd.png)
03.07.2020
У четвер, 2 липня, відбулося засідання постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.
Спершу депутати заслухали і взяли до відома інформацію про хід виконання Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.
Опісля погодили технічні зміни до переліків у рамках виконання вищеназваної профільної Програми.
Крім того, члени комісії розглянули низку заяв і звернень від органів влади, мешканців щодо ремонту доріг, виготовлення проектно-кошторисної документації, облаштування автобусних зупинок тощо. Відтак ці питання було скеровано на опрацювання до профільних департаментів Львівської ОДА.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)