Профільна комісія вивчить роботу Служби автомобільних доріг у Львівській області
![Профільна комісія вивчить роботу Служби автомобільних доріг у Львівській області](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/7bdf22acdfc11086f4b01b51396aac7f.png)
18.02.2021
Комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу проведе комісійне обстеження роботи Служби автомобільних доріг у Львівській області.
З такою пропозицію виступила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак під час повторно заслуховування інформації департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА і Служби автомобільних доріг стосовно ситуації на дорогах області.
«Звертаюся до комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу з дорученням провести комісійне обстеження роботи Служби автомобільних доріг у Львівській області і разом із департаментом скерувати відповідні висновки керівнику «Укравтодору» Олександру Кубракову.
Окремо надішлемо в «Укравтодор» рішення обласної ради, яке ми ухвалили 16 лютого. Ми повинні все-таки вжити запобіжні заходи, щоб в подальшому таке неподобство не творилося на дорогах Львівщини», - наголосила Ірина Гримак.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)