Проєкти місцевих ініціатив: відремонтовано фасад навчального корпусу Миколаївського НВК
![Проєкти місцевих ініціатив: відремонтовано фасад навчального корпусу Миколаївського НВК](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/94164e179c1eb002f63ff487013ef585.png)
26.08.2020
У межах Конкурсу проєктів місцевих ініціатив завершився капітальний ремонт фасаду навчального корпусу №1 Миколаївського НВК.
Загальна вартість проєкта – 299,6 тис грн: обласний бюджет – 123,5 тис грн, районний бюджет – 89,3 тис грн, небюджетні кошти – 61,5 тис грн.
У результаті реалізації проєкту проведено капітальний ремонт 360 м² фасаду, що створює додатковий комфорт та зменшує до 20% тепловтрат приміщення. Крім того, покращений естетичний вигляд будинку забезпечить ліпші умови для праці та навчання дітей.
Варто додати, що учасниками проєкту є: Львівська обласна рада, Миколаївська районна рада. Крім того, до реалізації проєкту коштами і роботою долучилася громада.
Як щоразу наголошує голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Програма проєктів місцевих ініціатив – це головний інструмент, яким обласний парламент розставляє акценти розвитку регіону. «А ще – це саме той відкритий конкурс, яким ми, депутати Львівської обласної ради, експертні середовища, причетні до місцевого самоврядування, гордимося», - говорить він.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)