Ще 12 мешканців Львівщини госпіталізували із підозрою на коронавірус. Одна людина померла
![Ще 12 мешканців Львівщини госпіталізували із підозрою на коронавірус. Одна людина померла](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8d3df5d8bc3962ae49bf809e23b939fd.png)
11.05.2020
За неділю, 10 травня, госпіталізовано з підозрою на коронавірус 12 осіб. Скеровано на самоізоляцію 68 осіб. Знаходяться в стаціонарах 268 хворих. 153 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 40 в Центрі легеневого здоров’я, 39 у 8 міській клінічній лікарні, 36 у госпіталі ветеранів війни та репресованих. 20 людей перебувають на лікуванні у відділенні реанімації. 7 на ШВЛ.
Методом ПЛР підтверджено наявність коронавірусу за добу у 45 мешканців Львівщини: м. Львів – 28, Пустомитівський район – 6 (с. Ямпіль – 1, м. Пустомити – 1, с. Солонка – 2, с. Оброшине – 2), Жовківський район – 8 (с. Магерів – 1, с. Добросин – 1, с. Зашків – 3, с. Смереків – 2, смт. Дубляни – 1), Яворівський район с. Вороців – 1, Дрогобицький район м. Трускавець – 1, м. Стрий – 1.
За увесь час COVID підтверджено у 798 осіб. Заперечено у 2900 людей. Померла 21 особа. Одужали від коронавірусної інфекції 157 людей.
Як повідомлялося, на Львівщині помер двадцять перший пацієнт, у якого було діагностовано коронавірусну інфекцію. Чоловік, 1935 року народження, помер учора, 10 травня.
Позитивний результат, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали минулого тижня.
Пацієнт перебував лікуванні вдома, опісля погіршення стану, його госпіталізували із пневмонією в реанімацію Львівського обласного госпіталю ветеранів війни імені Юрія Липи.
Супутні захворювання - дихальна недостатність, серцева недостатність, кардіосклероз.
Львівська облрада висловлює співчуття рідним та близьким.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)