Ще двоє мешканців Львівщини померли від коронавірусу
![Ще двоє мешканців Львівщини померли від коронавірусу](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/d87b60c90eeeab047ea704722315ddf1.png)
02.06.2020
На Львівщині померли ще двоє пацієнтів, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію.
Мешканка Львова, 1970 р.н. перебувала на лікуванні у реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні з 29 травня. Була підключена до апарату ШВЛ. Позитивний ПЛР-тест отримали 26 травня.
Мешканка Жовківського району, 1939 р.н, поступила у важкому стані на лікування у Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Померла 29 травня. Позитивний ПЛР-тест отримали 31 травня.
Львівська обласна рада висловлює співчуття рідним та близьким померлих.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)