Сьогодні відбудуться загальні збори Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»
![Сьогодні відбудуться загальні збори Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/df7d9fc4432b7daa91e7f7b64f57ae90.png)
05.01.2021
У вівторок, 5 січня, у малій сесійній залі Львівської обласної ради розпочнеться засідання Загальних зборів Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».
До участі у зборах запрошені: голова Львівської обласної ради Ірина Гримак; голови районних рад: Андрій Шевкенич (Дрогобицька), Ігор Криськів (Золочівська) Андрій Сулим (Львівська), Віталій Кімак (Самбірська), Михайло Лучечко (Стрийська), Андрій Порицький (Червоноградська), Микола Романюк (Яворівська); голови громад Львова, Борислава, Великого Любеня, Давидова, Дрогобича, Заболотців, Жовтанців, Моршина, Нового Роздолу, Розвадова, Тростянця, Трускавця, Самбора, Славська, Стрия, Судової Вишні, Ходорова та Червонограда.
Під час зборів учасники ознайомляться з роботою Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», оберуть правління, виконавчі органи та внесуть зміни до Статуту, щоб він відповідав новому адміністративному устрою, який продиктувала реформа децентралізації.
Початок - 15.00.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)