У 18 містах, селищах та селах області за останні п’ять років збудували та реконструювали очисні споруди
![У 18 містах, селищах та селах області за останні п’ять років збудували та реконструювали очисні споруди](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9d1fcab44e8820fb4bd3c5660981aa62.png)
19.01.2021
Упродовж 2016-2020 років у межах Програми охорони навколишнього природного середовища збудували чи реконструювали очисні споруди у 18 населених пунктах області.
Така модернізація має зменшити обсяги скидання неочищених стоків у водойми та покращити екологічний стан басейнів рік Дністер, Західний Буг, Сян, та інших.
Про це йшлося 18 січня під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.
Оновлення чи будівництво очисних споруд провели у містах Дрогобич, Моршин, Червоноград, Рава-Руська, Великі Мости, Сокаль, Бібрка, Добромиль, Новий Калинів, селищах Великий Любінь, Магерів, Розділ, Славське, Новий Яричів, селах Малехів, Лопатин, Раневичі, Корчин, Воля-Баранецька.
Загалом на зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти за п’ять років з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища скерували майже 88 млн грн.
Довідково:
Упродовж 2016-2020 років у межах Програми охорони навколишнього природного середовища в області реалізували 384 природоохоронні заходи на загальну суму понад 630 млн грн. У тому числі з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища понад 266 млн грн, з державного бюджету понад 245 млн грн, з місцевих бюджетів – майже 97 млн грн. Решту коштів залучили завдяки співпраці з іноземними інституціями на проєкти Міжнародної технічної допомоги.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)