У лісах області – підвищення пожежної небезпеки
![У лісах області – підвищення пожежної небезпеки](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9653eb5b330ed079f0781b020b1b22ac.png)
31.07.2020
Зважаючи на потепління і відсутність опадів в найближчі вихідні, в лісах області підвищиться пожежна небезпека.
Відтак Львівське обласне управління звертається до мешканців області бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.
Варто додати, що з початку 2020 року рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств управління складено 12 протоколів на порушників вимог пожежної безпеки в лісах.
Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)