У Львівській національній філармонії презентують нові твори з нагоди початку 121-го музичного сезону

У Львівській національній філармонії презентують нові твори з нагоди початку 121-го музичного сезону

19.09.2023

Вечір прем'єр підготував симфонічний оркестр Львівської національної філармонії з нагоди відкриття 121-го музичного сезону.

“Зібрали твори українських і світових композиторів: Міхаліса Травлоса, Богдани Фроляк, Максима Коломійця та Мирослава Скорика, – повідомили у філармонії. – Запросили солістами відомих скрипалів – Марка Комонька та Яна Романовського. Також звучатиме камерний хор “Глорія”. Диригентом вечора буде Володимир Сивохіп”.

“Overtura Romantica Contemporanea” сучасного грецького композитора Міхаліса Травлоса звучатиме в Україні вперше. Продовжить концерт твір відомого українського композитора, переможця Першого Всеукраїнського композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика Максима Коломійця, який був завершений лише місяць тому.

Прем’єра “Adagio пам’яті Мирослава Скорика” Богдани Фроляк присвячена вчителю та наставнику цілої плеяди композиторів.

Однією з останніх прем’єр за участі Мирослава Скорика був Концерт №10 для скрипки оркестром, присвячений скрипалеві Марку Комоньку. Восени 2019 року скрипаль виконав його у філармонії разом з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії. Через чотири роки твір знову зазвучить на сцені філармонії.

Концерт відбудеться 22 вересня, о 19:00 годині.