У Львівському ліцеї імені Героїв Крут відкрили поле для тактично-командних ігор
![У Львівському ліцеї імені Героїв Крут відкрили поле для тактично-командних ігор](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/fd3e306a103c543d2ea0812bf2605d24.png)
15.09.2020
У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут дано старт функціонуванню поля для тактично-командних ігор.
Після відкриття для ліцеїстів провели змагання з пейнтболу, які дають великі результати для відпрацювання співдії, формування навичок колективного вирішення завдань, а також – для згуртування груп.
Варто зауважити, що на новому полі відбуватимуться заняття з відповідних тем предмета «Захист України» та заняття із тактичного пересування.
Додамо, що поле було споруджене з ініціативи та силами ліцейного колективу. Нове поле – одне з найбільших у Львові та єдине такого типу серед ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)