У Львівському палаці мистецтв – міжнародна виставка молодіжної графіки «Ідентифікація»
![У Львівському палаці мистецтв – міжнародна виставка молодіжної графіки «Ідентифікація»](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/b5e0ce21b7783ba693046fb446f37d7b.png)
08.12.2020
«Ідентифікація» - саме під такою назвою у четвер, 10 грудня, о 16:00 год. у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття міжнародної виставки молодіжної графіки.
Виставка продемонструє розмаїття студентських робіт мистецьких шкіл України, Польщі та Словаччини. Свої надбання представлять студенти трьох мистецьких вузів України – Української академії друкарства, Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві, Закарпатської академії мистецтв.
Учасники із-за кордону будуть представлені Академією образотворчих мистецтв ім. Євгена Гепперта у Вроцлаві (Польща), Варшавською академією образотворчих мистецтв (Польща) та Академією образотворчого мистецтва й дизайну в Братиславі (Словаччина).
Виставка триватиме до середини січня.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)