У Львівському палаці мистецтв представлять картини одеських художників
![У Львівському палаці мистецтв представлять картини одеських художників](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/f3e62b6a547e82c4212e174006119ef3.png)
02.02.2021
У четвер, 4 лютого, у Львівському палаці мистецтв розпочнеться виставка художників Одеської артгрупи «Рікі». Вона складатиметься з двох частин.
У межах першої – відбудеться сольна виставка малярства Олексія Маліка «Маю, що маю…». Цей художник понад 8 років очолює артгрупу «Рікі», представники якої реалізували чимало творчих проєктів на Одещині та поза її межами. Він є членом Національної спілки художників України, куратором та викладачем художніх дисциплін.
У межах другої частини відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з роботами одеських художників, які були учасниками колективного змагання одеської артгрупи «Рікі» під назвою «АРТБИТВА двох поколінь Х та Z».
«Ми презентуватимемо наші творчі напрацювання. Загалом представимо каталог виставки та 30 робіт учасників творчої битви митців. Мета цього проєкту – подолання в конкурентній боротьбі творчих бар’єрів в образотворчому мистецтві України»,- розповів Олексій Малік.
Триватиме виставка до 27 лютого.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)