У Львові вшанували жертв голодоморів в УкраЇні
![У Львові вшанували жертв голодоморів в УкраЇні](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/118d055d37bea7f0e9f85e38ec86e0c5.png)
28.11.2020
Сьогодні, 28 листопада, біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові за участі керівництва області та міста, громадськості відбулося вшанування пам'ять жертв голодоморів.
Спільно під час екуменічної панахиди присутні помолилися за упокій душ невинно убієнних жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні.
Опісля відбулася загальнонаціональна «Хвилина мовчання» та Всеукраїнська акція «Запали свічку».
Згадуючи жертв голодоморів, учасники заходу запалили лампадки пам`яті та свічки.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)