У наступному році для області планують закупити 34 шкільних автобуси
![У наступному році для області планують закупити 34 шкільних автобуси](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/7090721ed6736a9df8ab3eb7af2d82fc.png)
17.12.2020
Про це повідомив директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска під час засідання комісії з питань освіти, науки та інновацій, яка відбулася сьогодні, 17 грудня.
«У 2021 році ми очікуємо субвенцію на закупівлю шкільних автобусів. Станом на зараз в області бракує для перевезення учнів 34 «Школярики». Попередньо у Державному бюджеті кошти передбачено, тепер має відбутися їх розподіл у Міністерстві освіти і науки України», - зазначив Олег Паска.
За його словами, після того, як буде розуміння, яка сума коштів надійде з Києва, буде закладене необхідне співфінансування з обласного бюджету і ми зможемо закрити питання забезпечення Львівщини шкільними автобусами.
Довідково:
Впродовж 2016-2020 рр було закуплено 165 шкільних автобусів для забезпечення потреб закладів загальної середньої освіти Львівщини.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)