У Програмі розвитку освіти Львівщини заклали кошти для преміювання вчителів, науковців та студентів
![У Програмі розвитку освіти Львівщини заклали кошти для преміювання вчителів, науковців та студентів](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/7d6191ee8d6c3151b79cde4f783e173a.png)
14.01.2021
Вперше в обласному бюджеті передбачено 500 тисяч гривень для преміювання педагогічних працівників Львівщини, діяльність яких вирізняється творчим підходом та методичними знахідками.
Про це йшлося під час засідання комісії з питань освіти, науки та інновацій облради. На комісії було представлено основні заходи Програми розвитку освіти Львівщини.
«Маємо бачення, що потрібно приділяти увагу нашим вчителям, заохочувати їх та відповідно відзначати кращих», – зауважила голова комісії Іванна Герус.
Крім того, у програмі закладено 3 млн грн на преміювання та надання грантів науковцям Львівщини, а також 1,3 млн грн для премій талановитій студентській молоді за доробки в галузі гуманітарних та суспільних наук.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)