У жовтні стартує програма за підтримки Фонду Богдана Гаврилишина "Молодь змінить Україну"
![У жовтні стартує програма за підтримки Фонду Богдана Гаврилишина "Молодь змінить Україну"](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/949b4e80648e7d11cf5d91d048323742.png)
05.10.2020
10 жовтня стартує програма “Молодь змінить Україну”, створена Фондом родини Богдана Гаврилишина для молодих, патріотичних, відповідальних українців, які пов’язують своє майбутнє з Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань та досвіду.
Учасниками програми можуть стати молоді люди віком від 20 до 35 років з сектору культурних та креативних індустрій.
Програма передбачає три етапи:
I етап (жовтень-листопад 2020)
Онлайн-школи локального розвитку для учасників та учасниць з 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.
Учасники програми отримують знання у двох спрямуваннях: змінотворчість національного та місцевого рівнів та проєктний менеджмент. Серед тем вивчення будуть: ефективне державне та місцеве управління, соціальний бізнес, креативні індустрії, ребрендинг міста/громади, секрети успішного публічного виступу та інші теми.
Спікерами шкіл є запрошені експерти та експертки національного рівня, регіональні експерти / лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».
Інтенсивне онлайн-навчання у вигляді лекцій за програмою відбуватиметься онлайн двічі на тиждень упродовж 6 навчальних тижнів (понеділок та четвер 19:00 – 20:30). Також паралельно з лекторієм відбуватиметься самостійна робота учасників та учасниць з опрацювання онлайн-курсу з проєктного менеджменту та робота з унікальним чат-ботом з проєктного менеджменту в Telegram.
Перший тематичний модуль для всіх учасників та учасниць відбудеться 19 жовтня.
Навчання завершується онлайн-захистом проєктів місцевого розвитку 30 листопада.
II етап (грудень 2020-лютий 2021)
зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями з застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Учасники та учасниці звітують про втілення проєктів у лютому, а менеджери програми визначають найуспішніші з них, які відповідають вимогам Фонду, та отримають підтримку у вигляді малих грантів або навчальних поїздок до 1 з 6 країн Європи.
III етап (квітень-червень 2021)
навчальні поїздки до країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії. Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, напрацьованими Богданом Гаврилишиним.
Результати усіх трьох етапів представляються на щорічній конференції для учасників MZU Annual Meeting.
Участь молодих лідерів з різних куточків країни у програмі «Молодь змінить Україну» дає можливість отримати нові знання та підготуватися до їхнього практичного втілення у різноманітних сферах діяльності, а також шанс здобути фінансову підтримку на початку реалізації свого проекту чи отримати доступ до міжнародних досвіду. Програма допоможе залучити активну молодь з різних регіонів України, розширити їхній горизонт і побудувати сильну мережу молодих людей, які відіграватимуть важливу роль у трансформації країни.
Для участі у програмі “Молодь змінить Україну” у 2020 році потрібно зареєструватись за цим посиланням до 10 жовтня!
Довідково:
У 2018-2019 роках програма “Молодь змінить Україну” проходила у локальних школах 16 міст України: Полтава, Запоріжжя, Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Біла Церква, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Слов’янськ, Умань, Харків та Чернівці.
Лише за останні 2 роки Фонд родини Богдана Гаврилишина надав можливість навчальної поїздки до однієї з 6 країн Європи 86 учасникам та учасницям МЗУ. Малі гранти отримали 26 проєктів.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)