У зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув випускник Академії сухопутних військ
![У зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув випускник Академії сухопутних військ](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/ad9758dd15961c5fe8c66f0930bd8fdd.png)
14.05.2020
У зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув випускник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного - Супріган Андрій, 1990 року народження.
Від початку російської агресії брав участь в бойових діях.
Андрій Супріган – випускник 2008 року Львівського ліцею імені Героїв Крут. Після цього здобував офіцерське звання в Національній академії сухопутних військ.
Майор Андрій Супріган на війні проти російсько-терористичних військ діяв у складі 54-го окремого розвідувального батальйону (місто Новоград-Волинський). Виконував низку бойових завдань у різноманітних точках фронтової смуги на Луганщині та Донеччині: Кутейниково, Верхньоторецьк, Кряківка, Гранітне, Степанівка, Водяне, Широкіно, Дебальцеве, а також за лінією розмежування, на ворожій території.
Львівська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)