Уперше канадську тренувальну місію «UNIFIER» очолила жінка – підполковник Сара Хір
![Уперше канадську тренувальну місію «UNIFIER» очолила жінка – підполковник Сара Хір](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/78a57d00d0a23e86834fe1f1baa66e8a.png)
06.10.2020
У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася церемонія передачі повноважень новому командуванню, вже 10-ої за рахунком ротації канадської тренувальної місії «UNIFIER».
Командир 9-ої ротації «UNIFIER» підполковник Раян Стімпсон офіційно передав командування тренувальної місії своєму правонаступникові підполковнику Сарі Хір. До слова, це перша жінка-військовослужбовець, яка керуватиме канадським контингентом в рамках місії.
Під час урочистостей було вручено нагороди і відзнаки військовослужбовцям Канади, що завершують перебування на українській землі.
Нагадаємо, тренувальна місія ЗС Канади в Україні триває з 2015 року. Це вже 10-та ротація. Канадський військовий контингент виконує функції інструкторів і наставників у цілій низці навчальних центрів ЗС України. А у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки проводить безпосередній вишкіл наших воїнів з різних військових частин. Традиційно канадський військовий контингент налічував близько 250 військовослужбовців, але через пандемію коронавірусу 9-та ротація складалася з трохи, ніж 100 осіб. Новоприбула ротація суттєво збільшена від попередньої, і налічує вже близько 200 канадських військовиків.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)