В облраді відбулося засідання комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, МТД, підприємництва і промисловості, євроінтеграції та інвестицій
![В облраді відбулося засідання комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, МТД, підприємництва і промисловості, євроінтеграції та інвестицій](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8c5d7eba6d35669f630ef8da99f90b1c.png)
10.03.2020
Сьогодні,10 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, міжнародно-технічної допомоги, підприємництва і промисловості, євроінтеграції та інвестицій.
На засіданні депутати розглянули звіт про виконання обласного бюджету Львівської області за 2019 рік.
Також опрацювали низку листів та звернень, які надійшли на розгляд комісії.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)