Валентин Харлов привітав соціальних працівників Львівщини
![Валентин Харлов привітав соціальних працівників Львівщини](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/877380cd609b47a52febe5bf92c354be.png)
30.10.2020
Сьогодні, 30 жовтня, напередодні професійного свята працівників соціальної сфери керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов привітав представників галузі.
У вітальному слові Валентин Харлов наголосив, що професія працівників соціальної галузі надзвичайно необхідна для суспільства. «А найвищою винагородою за вашу роботу є повага і шана людей, для яких ви працюєте.
Наше завдання ж як представників влади – зробити так, щоб робота працівників соціальних служб була максимально зручною, ефективною, аби люди, якими ви опікуєтеся, відчували турботу і підтримку.
Від імені Львівської обласної ради вітаю вас із професійним святом!», - сказав він, звертаючись до працівників соціальної галузі Львівщини.
Крім того, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики щодо соціального захисту найуразливіших верств населення області та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Валентин Харлов нагородив подяками та грамотами обласної ради:
- Горак Наталію Романівну – заступника директора - начальника відділу соціальної роботи Мостиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
- Крижанівського Ігоря Михайловича – начальника відділу прийому документів на всі види допомог управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради;
- Тимочка Івана Олексійовича – заступника начальника управління соціального обслуговування – начальника відділу надання соціальних послуг управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА;
- Модя Миколу Івановича – директора КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат».
Як відомо, Указом Президента 1999 року установлено відзначення в Україні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, яке відзначають щорічно у першу неділю листопада.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)