Юрій Гудима відвідав Радехівську центральну районну лікарню
![Юрій Гудима відвідав Радехівську центральну районну лікарню](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/dfb82a0805d92b67fda7ed6a29680fe8.png)
18.05.2020
Сьогодні, 18 травня, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима з робочим візитом відвідав КНП «Радехівська центральна районна лікарня» та передав медустанові термобокси.
Юрій Гудима поспілкувався з адміністрацією лікарні щодо стану справ із забезпеченням засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням в контексті протидії коронавірусу.
Так, у медустанові наявні 4 апарати штучної вентиляції легень, 20 кисневих точок. За необхідності, лікарня готова приймати хворих на коронавірус. На разі Радехівська центральна районна лікарня надає ургентну допомогу жителям Кам`янка-Бузького, Радехівського і Сокальського районів.
Варто зауважити, що в лікарні розпочали проводити ПЛР-тестування, зокрема сьогодні тестують медпрацівників. Відтак з’явилася необхідність в термобоксах для транспортування пробірок до Львівського обласного лабораторного центру.
Зважаючи на це, Юрій Гудима передав необхідні три термобокси для потреб лікарні.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)