Юрій Холод відвідав саміт The World for Ukraine у Польщі

Юрій Холод відвідав саміт The World for Ukraine у Польщі

28.09.2023

28-29 вересня у Польщі відбувається саміт «The World for Ukraine». Цей захід організується вже другий рік поспіль для підтримки України.
Це справді унікальна ініціатива, яка сприяє розвитку ділових відносин та партнерства між Україною та світом, сприяє системній та стратегічній підтримці Україні на шляху до миру та відбудови країни, – кажуть організатори.

У заході беруть участь представники центральної та місцевої влади, неурядових організацій, представники бізнесу,  аналітичних центрів, експерти.
Львівську обласну раду на заході представляє заступник голови облради Юрій Холод.

В межах саміту також організовано простір Strefa_UA - місце для проведення заходів, зустрічей, презентацій та переговорів щодо співпраці, присвячене жіночому підприємництву.

Юрій Холод взяв участь у панельній дискусії щодо ролі жінок бізнесу в часі війни. Він, насамперед, подякував польським колегам за підтримку та допомогу Україні у такі складні для країни часи.

«Польща є одним із наших найбільших взірців і партнерів на шляху до членства в ЄС, нашим добрим другом у боротьбі з російськими загарбниками», - зазначив Юрій Холод.

Юрій Холод наголосив, що жінки-підприємиці зараз для України відіграють мегаважливу роль. «Часто вони беруть на себе весь бізнес, здійснюють міжнародні переговори, бо виїзд за кордон українським чоловікам призовного віку є ускладненим, а багато з них є нині нашими захисниками.
Так само велика кількість українських жінок потребують підтримки у їхні власній справі. І тому міжнародні та регіональні програми підтримки тут також є дуже важливі», - зауважив Юрій Холод. 

На думку організаторів, саме активна участь жінок сприятиме розвитку інноваційних ідей та створенню стабільних бізнес-партнерств та проєктів які приведуть до розквіту співпраці з Україною.