Юрій Холод взяв участь в урочистому засіданні першої сесії Львівської міської ради 8-го скликання
![Юрій Холод взяв участь в урочистому засіданні першої сесії Львівської міської ради 8-го скликання](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/9a1b4022c82fe8ef3a17b34f52587be9.png)
04.12.2020
Сьогодні, 4 грудня, у великій сесійній залі Ратуші відбулась урочиста сесія Львівської міської ради 8-го скликання. У межах засідання новообраний міський голова Львова Андрій Садовий в присутності депутатів склав присягу.
Зазначимо, що Андрій Садовий вчетверте став міським головою міста Львова. Цієї каденції, відповідно до змін у законодавстві, він став головою Львівської об'єднаної територіальної громади.
На засіданні від імені Львівської обласної ради привітав міського голову заступник голови облради Юрій Холод: "Всі ми розуміємо, якими відповідальними та важливими для всіх нас є нова каденція місцевих рад. Львівським обранцям ще раз нагадую про потребу шукати порозуміння, заради добра громади. А також закликаю, особливо пам‘ятаючи про збереження старого Львова, підтримувати і розвивати довколишні села та мікрорайони. Зокрема, Білогорщу, Рудне, Лисиничі та інші села і містечка Львівської ОТГ. Маю велику надію, що Львівська громада буде однією з найсильніших та найрозвиненіших ОТГ в області. А вона має для цього всі передумови".
Довідково.
Площа об'єднаної територіальної громади складає 315.6 км2. Чисельність населення громади становить 783065 осіб. Міське населення - 765843, сільське населення - 17222. Львівська об'єднана територіальна громада охопить 19 населених пунктів.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)