З підозрою на коронавірус госпіталізували 33 особи
![З підозрою на коронавірус госпіталізували 33 особи](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/fef35b98807d73fb7d9ac30cc480973e.png)
12.05.2020
За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 33 особи. На самоізоляцію скерували на самоізоляцію 151 особу.
Знаходяться в стаціонарах 289 хворих, 165 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 44 - в Центрі легеневого здоров’я, 43 - у 8 міській клінічній лікарні, 37 - у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 20 людей перебувають на лікуванні у відділенні реанімації, 8 на апаратах штучної вентиляції легень.
Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 27 мешканців Львівщини. 18 осіб з міста Львова, з Пустомитівського району – 4, Миколаївського -1, Перемишлянського -2, Радехівського -1, Буського -1.
Зазначимо, за увесь час COVID підтверджено у 825 осіб. Заперечено у 3050 людей. Померло 22 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 158 людей.
Отримуйте щоденні оновлення
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)