За два роки на Львівщині облаштували понад 100 спортивних майданчиків
![За два роки на Львівщині облаштували понад 100 спортивних майданчиків](https://lvivoblrada.gov.ua/storage/articles/8b696607f39e1a29e46a58413a2a34f6.png)
25.01.2021
У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини упродовж 2019 – 2020 років в області облаштували 103 спортивні майданчики.
Про це йшлося сьогодні, 25 січня, під час постійної комісії з питань молоді та спорту.
Із загальної кількості спортивних майданчиків: 36 – збудували зі штучним (трав'яним) покриттям, 7 – з наливним покриттям, 60 – з тренажерним обладнанням.
Крім того, завершили реконструкцію стадіону в смт Дубляни та розпочали ремонтні роботи на стадіонах у м. Самбір та у м. Буськ.
Додамо, загалом на реалізацію заходів Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини упродовж 2019 – 2020 років використали з обласного бюджету 60,3 млн грн.
Отримуйте щоденні оновлення
Відео
Переглянути всі відео
![](https://lvivoblrada.gov.ua/img/grid.png)