За кошти обласного бюджету у Нагуєвичах ремонтують "Будинок Літератора"

За кошти обласного бюджету у Нагуєвичах ремонтують "Будинок Літератора"

23.09.2021

Ремонти  приміщення Державного історико-культурного заповідника проводять в межах обласної програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області. На капітальні ремонти музейного простору Івана Франка в Нагуєвичах було передбачено понад 1,7 млн грн. Зокрема, на капітальний ремонт фасаду, сходової клітки та приміщення ”Будинку літератора” — 808 тис. грн та на капітальний ремонт фасаду й сходової клітки “Літературно – меморіального музею Івана Франка” – 934 тис. грн. Завершити роботи планують до кінця року.

Адміністрація музею наголошує на тому, що кошти на ремонт історико-культурного заповідника не виділялися уже впродовж 15 років.

Колектив комунального закладу обласної ради сподівається, що після проведених робіт музейний простір Франка нарешті функціонуватиме за  євростандартами  з урахуванням усіх  вимог до теплозбереження.

Голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Святослав Шеремета у середу, 22 вересня оглянув об’єкти та здійснив першу робочу перевірку якості виконання робіт.  

«Символічно, що саме до 165-ї річниці з Дня Народження Івана Франка депутати Львівської обласної ради підтримали пропозицію відновити корпуси Державного історико-культурного заповідника у Нагуєвичах. Це суттєва допомога та вартісна інвестиція з обласного бюджету. Незабаром відвідувачі зможуть побачити доглянуті, оновлені музейні приміщення і це найкраще свідчення того, що Львівщина шанує історію, культуру і порядок», - зазначив Святослав Шеремета.