Богдан Гагалюк оглянув хід реконструкції старого корпусу онкологічного центу

Богдан Гагалюк оглянув хід реконструкції старого корпусу онкологічного центу

12.02.2020

Перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк сьогодні, 12 лютого, у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі оглянув хід реконструкції старого корпусу під поліклінічне відділення.

«Оглянувши об’єкт реконструкції, у цілому задоволені ходом виконання робіт. Орієнтовний термін закінчення першої черги – початок квітня. Після реконструкції тут буде створено належні умови для жінок, які приходитимуть на консультацію», - зауважив Богдан Гагалюк.

Як пояснив генеральний директор онкологічного центу Ігор Ковальчук, на території медустанови відбувається реконструкція старого приміщення, збудованого в 60-их роках.

«Ми запланували роботи поетапно, починаючи з підвального приміщення і першого поверху. Передбачаємо, що з 1 квітня перший поверх запрацює і увесь медперсонал, який зараз знаходиться у поліклініці на вул. Єфремова, буде переведено в це реконструйоване приміщення. Відтак лікарі матимуть сучасне медичне забезпечення, а пацієнти якісне обслуговування», - розповів він.

«Крок за кроком, думаю, років через три, ми закінчимо реконструкцію всіх старих корпусів», - підсумував Ігор Ковальчук.