Львівщина відзначає День захисника України та річницю створення УПА

Львівщина відзначає День захисника України та річницю створення УПА

14.10.2020

У середу, 14 жовтня, на Львівщині відбуваються заходи з нагоди Дня захисника України, 78-ї річниці створення Української повстанської армії. 
Керівництво Львівської обласної ради, ОДА, міста, депутати, громадськість, військові поклали квіти до Меморіалу невідомому вояку УПА, на могилах борців за незалежність України, загиблих під час проведення АТО/ ООС на сході України на Личаківському кладовищі. 

Відтак духовенство відслужило чин панахиди за усіма, хто поклав голови за вільну та незалежну Україну. 

«Схилімо голови в пам‘ять про тисячі полеглих за рідну землю в різні історичні епохи, за право жити у вільній демократичній європейській Україні. Слава вільним козакам та воїнам УПА! Слава нашим Захисникам у лавах Збройних сил України та у всіх силових підрозділах, що тримають небо над нами! Слава Україні!» - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також сьогодні у Гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ відбудеться молитва за Україну та її захисників. Початок – 11.00.

О 12:30 год заплановано мистецький перформанс "Знаймо наших Героїв!" під стінами Львівської облради, що на вул. В.Винниченка, 18.