Львівщину з візитом відвідує Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей

Львівщину з візитом відвідує Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей

09.09.2019

 

Сьогодні, 9 вересня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова ОДА Маркіян Мальський зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм.

Сторони обговорили питання налагодження міжрегіонального співробітництва з китайськими провінціями, можливості відкриття прямого авіасполучення між Львовом і китайськими містами, а також залучення китайських інвестицій в наш регіон.

«Авіасполучення між Китаєм та Львівщиною посилить наш туристичний потенціал. Для цього у нас є усі можливості. Окрім того, чимало львівських вищих навчальних закладів, в тому числі й військові, могли б приймати студентів з Китаю», – зауважив Олександр  Ганущин.

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні відзначив високий освітній та туристичний потенціал Львівщини, хорошу якість сільськогосподарської продукції, вигідне географічне положення та велику кількість висококваліфікованих кадрів.

Як відомо, в межах візиту Ду Вей відвідає культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхуа», візьме участь в церемонії відкриття «Днів Китаю» у Палаці Потоцьких та відкритті бізнес-форуму.