На Львівщині вшановують загиблих у Чорнобильській аварії

На Львівщині вшановують загиблих у Чорнобильській аварії

 

Сьогодні, 26 квітня, минає 33-й рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства.
Відтак керівництво області, міста, громадськість взяли участь  у  пам’ятних  заходах з нагоди вшанування річниці Чорнобильської катастрофи.

У межах заходів відбулася панахида за загиблими та покладання квітів до пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля" у Львові.

«Дякую тим, хто ніколи не скажуть, що вони Герої. Тим, хто 33 роки тому врятував країну і всю Європу. Велика подяка усім Вам, хто боровся за ліквідацію наслідків аварії. І вічна пам’ять тим, хто тоді віддав життя за наше майбутнє», - зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також Олександр Ганущин відзначив Грамотами Львівської обласної ради учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.