Олександр Ганущин поспілкувався з новопризначеним Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч

Олександр Ганущин поспілкувався з новопризначеним Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч

03.12.2019

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 3 грудня, поспілкувався з новопризначеним Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч.

На початку зустрічі очільник облради висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Генеральним консульством Республіки Польща у Львові, а також розповів про співпрацю Львівщини із сусідніми польськими воєводствами.

«Нас пов’язують не лише приязні взаємини, а й спільні проєкти, зокрема в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна». До речі, Львівська область і Підкарпатське воєводство є лідерами по цій програмі в цілому», - розповів Олександр Ганущин.

Крім того, голова облради розповів про діяльність Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», поділився практикою реалізації спільних ініціатив чотирьох областей для розвитку Карпат, а також детально зупинився на місії Форуму місцевого розвитку, який щорічно відбувається у Трускавці.

Варто зауважити, що сторони також обговорили переформатування традиційного українсько-польського «Фестивалю партнерства» задля консолідації зусиль для розвитку всіх прикордонних регіонів.

На завершення зустрічі Олександр Ганущин порушив питання розвитку інфраструктури, зокрема розбудови митних пунктів пропуску, просування ініціативи залізничного сполучення «Перемишль – Нижанковичі» та «Хирів – Загір‘я або Загуж».

У свою чергу Еліза Дзвонкєвіч підтвердила намір тісно співпрацювати і спільно реалізовувати українсько-польські проєкти.

Довідково:

Еліза Дзвонкєвіч народилась у 1976 році у Варшаві. Закінчила кафедру Української філології на факультеті Прикладної лінгвістики та східнослов’янських філологій у Варшавському університеті. Свою зацікавленість східними державами поглиблювала під час навчання за програмами  післядипломної освіті у Центрі східноєвропейських студій Варшавського університету.

Закінчила також Вищу банківську школу у Познані за напрямком менеджер в галузі управління персоналом з елементами коучінгу. Протягом 2006-2009 рр. Еліза Дзвонкєвіч була членом правління Фонду «Допомога полякам на сході». Працювала у корпоративних фондах, займаючи посаду голови правління, та в Національному Центрі Культури на посаді заступника директора.

28 жовтня 2019 року Еліза Дзвонкєвіч отримала екзекватуру (дозвіл на виконання консульських функцій) від заступника директора департаменту консульської служби МЗС України Валерія Лобача.