Олександр Ганущин привітав працівників «Львівгазвидобування» з професійним святом

Олександр Ганущин привітав працівників «Львівгазвидобування» з професійним святом

06.09.2019

Напередодні професійного Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітав колектив газопромислового управління «Львівгазвидобування».

«Знаю, що темпи роботи, якими може похвалитися «Львівгазвидобування», є більш, ніж позитивні. Тому ви – молодці! Відзначу й існуючу конструктивну співпрацю Львівської обласної ради з «Львівгазвидобуванням».

У переддень професійного свята бажаю колективу «Львівгазвидобування» здоров’я і подальших здобутків!», - сказав у вітальному слові Олександр Ганущин.

Крім того, за значний особистий внесок у розвиток газової промисловості України, вагомі досягнення у праці, високу професійну майстерність і з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Олександр Ганущин відзначив грамотами Львівської обласної ради:

-Павліва Романа Дем’яновича – оператора з добування нафти й газу 5 розряду Стрийського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату (нафтогазопромислу) ГПУ «Львівгазвидобування»;

- Рекіту Василя Івановича – начальника відділу проектно-кошторисних робіт капітального будівництва ГПУ «Львівгазвидобування»;

- Романа Андрія Богдановича – машиніста технологічних компресорів 5 розряду Хідновицького цеху з видобутку нафти, газу і конденсату (нафтогазопромислу) ГПУ «Львівгазвидобування».

Довідково:

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – професійне свято працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозабезпечення України, яке відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Газопромислове управління «Львівгазвидобування» – найбільше в Західній Україні підприємство з видобутку природного газу та газового конденсату. Підпорядковане АТ «Укргазвидобування».