Олександр Ганущин привітав працівників «Львівгазвидобування» з професійним святом

Олександр Ганущин привітав працівників «Львівгазвидобування» з професійним святом

Напередодні професійного Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітав колектив газопромислового управління «Львівгазвидобування».

«Знаю, що темпи роботи, якими може похвалитися «Львівгазвидобування», є більш, ніж позитивні. Тому ви – молодці! Відзначу й існуючу конструктивну співпрацю Львівської обласної ради з «Львівгазвидобуванням».

У переддень професійного свята бажаю колективу «Львівгазвидобування» здоров’я і подальших здобутків!», - сказав у вітальному слові Олександр Ганущин.

Крім того, за значний особистий внесок у розвиток газової промисловості України, вагомі досягнення у праці, високу професійну майстерність і з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Олександр Ганущин відзначив грамотами Львівської обласної ради:

-Павліва Романа Дем’яновича – оператора з добування нафти й газу 5 розряду Стрийського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату (нафтогазопромислу) ГПУ «Львівгазвидобування»;

- Рекіту Василя Івановича – начальника відділу проектно-кошторисних робіт капітального будівництва ГПУ «Львівгазвидобування»;

- Романа Андрія Богдановича – машиніста технологічних компресорів 5 розряду Хідновицького цеху з видобутку нафти, газу і конденсату (нафтогазопромислу) ГПУ «Львівгазвидобування».

Довідково:

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – професійне свято працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозабезпечення України, яке відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Газопромислове управління «Львівгазвидобування» – найбільше в Західній Україні підприємство з видобутку природного газу та газового конденсату. Підпорядковане АТ «Укргазвидобування».