Олександр Ганущин взяв участь в урочистостях з нагоди останнього дзвоника у ліцеї Героїв Крут

Олександр Ганущин взяв участь в урочистостях з нагоди останнього дзвоника у ліцеї Героїв Крут

31.05.2019

 

Сьогодні,  31 травня, відбулися урочистості з нагоди випуску ліцеїстів у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Цьогоріч цей навчальний заклад випускає 134 юних військових.

Участь у заходах взяли очільники обласної та міської влади, учасники АТО/ООС (ветерани, бойові офіцери та курсанти Національної академії сухопутних військ), рідні та близькі випускників. 

«Ліцей імені Героїв Крут є і буде надалі у фокусі роботи обласної ради. Сьогодні хочу подякувати особливо батькам, які віддали своїх дітей до цього військового навчального закладу. Також вітаю випускників, гордий, що ви обрали бути військовими і продовжити навчання у вищих навчальних закладах», - зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Присутні також хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто поклав життя на сході України і загиблих членів екіпажу 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ з м. Броди Львівської області під час навчально-тренувального польоту.

Відтак Олександр Ганущин відзначив нагородами Львівської обласної ради “Подяка обласної ради” сімох кращих випускників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Під час церемонії відбулася передача повноважень прапороносної групи, прощання ліцеїстів з прапорорм, вручення нагрудних знаків випускника, вручення привітань, грамот та посвідчень кандидатів у майстри спорту.