Юрій Гудима взяв участь у відкритті «AGROPORT WEST LVIV 2020»

Юрій Гудима взяв участь у відкритті «AGROPORT WEST LVIV 2020»

27.02.2020

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима сьогодні, 27 лютого, взяв участь у відкритті Міжнародної виставки та форумі з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2020» .

«Розвиток агропромислового комплексу і сільського господарства в цілому має бути пріоритетом в Україні. Держава через відповідні програми повинна сприяти створенню малого і середнього фермерства.

Зауважу, що Львівщина займає перше місце в Україні по формуванню програм підтримки сільського господарства, наприклад у 2020 році скеровуємо на галузь 18 млн грн.

Бажаю плідної роботи, цікавих зустрічей і напрацювання нових проектів», - сказав у вітальному слові Юрій Гудима, звертаючись до учасників Форуму.

Як відомо, Форум вважається одним із найбільших галузевих заходів Східної Європи. Це потужна платформа, спрямована на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору економіки, створення передумов стабільного динамічного розвитку виробництва конкурентоспроможної продукції сільського господарства, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин.

Цьогоріч Форум вперше відбувається у клубному форматі та передбачає проведення стратегічної сесії «Аграрна  Львівщина. Розвиток регіональної екосистеми». Гості Форуму обговорюватимуть питання просторового розвитку та інноваційної аграрної інфраструктури, розвитку бізнес-об`єднань та професійної спільноти регіональних операторів, формування «єдиного вікна» для побудови сталих зв’язків з регіоном, питання діджиталізації сільського господарства.

Серед учасників заходу - гості з Республіки Польща, Республіки Білорусь, США, делегації з Луганської, Хмельницької та Вінницької областей.

Довідково:

АГРОПОРТ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільськогосподарських виробників України. З початку заснування  проходить за підтримки і участі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і входить в календар ООН.