Депутати привітали працівників сільського господарства з професійним святом

Депутати привітали працівників сільського господарства з професійним святом

17.11.2023

Депутати Львівської обласної ради Ярослав Гасяк та Микола Іщук у четвер, 16 листопада, взяли участь в урочистостях до Дня працівників сільського господарства та привітали аграріїв з професійним святом.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства Ярослав Гасяк нагородив подяками обласної ради кращих працівників галузі.

У межах заходу учасників ознайомили з результатами роботи аграрного сектору Львівщини у 2023 року, особливостями залучення грантових коштів, коштів державних програм та міжнародних проектів, земельними питаннями, можливістю одержання безоплатних консультацій для агровиробників в рамках проекту Центр розвитку фермерства «Врожай перемоги».

«У 2023 році на підтримку сільського господарства з обласного бюджету спрямовано 47,9 млн грн. У межах державної програми «єРобота» суб'єкти господарювання Львівщини отримали погодження на грантову допомогу в сумі 83,8 млн грн.», - зазначили в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Довідково:

День працівників сільського господарства – професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно в третю неділю листопада.