Львівська обласна рада виграла у Верховному суді справу щодо неправомірного заволодіння комунальним майном

Львівська обласна рада виграла у Верховному суді справу щодо неправомірного заволодіння комунальним майном

07.04.2021


Верховний Суд прийняв рішення на користь Львівської обласної ради у справі неправомірного заволодіння майном Львівської обласної ради Товариством з обмеженою відповідальністю "Коміна". Йдеться про  нежитлові приміщенням загальною площею 157,9 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, будинок 3.

Відповідне рішення 1 квітня ухвалив Верховний Суд у складі Касаційного господарського суду,  розглянувши касаційну скаргу ТзОВ "Коміна" на постанову Західного апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Львівської області.

Вказані події мали місце в межах «Афери століття», під час якої було незаконно вилучено значну кількість комунального майна.

Відповідно до рішення касаційну скаргу ТзОВ "Коміна" залишено без задоволення, а постанову Західного апеляційного господарського суду та рішення Господарського суду Львівської області без змін.

Попередньо, у лютому 2020 року, Господарський суд Львівської області задовольнив позов Львівської обласної ради про витребування у "Коміни" на користь Львівської обласної ради цього нежитлового приміщення та прийняв рішення про скасування державної реєстрації права власності ТзОВ "Коміна".