Ми пообіцяли і зробили – Олександр Ганущин на відкритті пологового відділення Бродівської ЦРЛ

Ми пообіцяли і зробили – Олександр Ганущин на відкритті пологового відділення Бродівської ЦРЛ

 

Сьогодні, 12 лютого, у Бродівській центральній районній лікарні урочисто відкрили після реконструкції пологове відділення, яке на капітальний ремонт закрили ще у 2011 році.

Участь у відкритті взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова облдержадміністрації Олег Синютка, керівництво району, медики.

«Ми пообіцяли і зробили. Сьогодні нарешті в цій історії ставимо крапку – реконструйоване пологове відділення у Бродах на 30 ліжок відкрито. Тішуся, що Бродівщина нарешті має повноцінне і сучасне пологове відділення», - зазначив Олександр Ганущин.

Очільник облради також висловив подяку депутатському корпусу Львівської обласної ради за підтримку рядка в обласному бюджеті, голові ОДА Олегу Синютці, Міністерству регіонального розвитку, бюджетному комітету Верховної ради, народним депутатам, хто вболівав за цей об’єкт, керівництву району, підрядникам, які змогли довести справу до кінця та іншим.

До проведення реконструкції пологове відділення Бродівської ЦРЛ на 30 ліжок знаходилося у старому приміщенні, яке потребувало капітального ремонту та реконструкції і не відповідало вимогам санітарно-епідеміологічного режиму та стандартам надання допомоги. Щороку у відділенні проводилося більше 500 пологів.

За час реконструкції на об’єкті здійснено заміну даху, утеплення горища, фасаду, заміну віконних та дверних прорізів, влаштування збірного міжповерхового залізо – бетонного перекриття, заміну всіх внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, електропостачання, також прокладено нову систему теплопостачання із влаштуванням нової котельні із твердопаливними котлами, систему вентиляції тощо.

Тепер у відділенні планують розмістити, крім ліжок палати патології та пологових, ще 10 ліжок для гінекологічних хворих, що надасть можливість покращити надання медичної допомоги жіночому населенню. У відділенні передбачені палати спільного перебування матері і дитини на 1 і 2 ліжка, сімейні пологові зали із сучасним обладнанням, палати неонатального догляду з можливістю проведення реанімаційних та лікувальних заходів.

Усього на реконструкцію пологового відділення було спрямовано близько 41 млн грн., з яких 24 млн грн. з ДФРР та 17  млн грн.  – з обласного бюджету.