Події у м. Соснівка: Львівська обласна рада проводить перемовини із зацікавленою громадськістю щодо проведення акції протесту в Києві

Події у м. Соснівка: Львівська обласна рада проводить перемовини із зацікавленою громадськістю щодо проведення акції протесту в Києві

06.11.2019

Інформуємо, що Львівська обласна рада прийняла рішення №884 від 24 вересня 2019 року «Про інформацію начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Львівської області за 2018 рік і 9 місяців 2019 року».

Цим рішенням депутати засудили силовий розгін 21 вересня 2019 року працівниками підрозділів «ТОР» ГУ НП у Львівській області та «КОРД» ГУ НП у Київській області мирних учасників протесту на залізничній станції Соснівка.

Окрім того, Львівська обласна рада звернулася до Президента України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України зокрема, з вимогою негайно провести службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності, а також на час розслідування відсторонити від займаної посади начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальника кримінальної поліції Василя Віконського.

Беручи до уваги вищевикладене, Львівська обласна рада повідомляє, що зараз тривають перемовини із зацікавленим громадським сектором Львівщини про проведення акції протесту у Києві з вимогою до центральних органів влади виконати рішення Львівської обласної ради, зокрема відсторонити від займаної посади Василя Віконського.

Про час і місце проведення акції протесту в Києві буде повідомлено додатково після узгодження всіх позицій між Львівською обласною радою і зацікавленою громадськістю.

Нагадаємо, що 29 жовтня під час сесії Львівської обласної ради голова комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Михайло Дзюдзь поінформував про розгляд питання щодо подій, які відбулися в м. Соснівка на Львівщині.