Учениця фахового коледжу спорту Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчат

11.05.2021

Учениця КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчат!

У Львові нещодавно відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.

Серед дівчат віком до 18 років чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського факоледжу спорту Олександра Горлова. У сумі чотирьох видів Олександра набрала 940 очків і на 26 пунктів випередила срібну призерку киянку Ольгу Литвиненко.

В категорії чотириборок віком до 16 років сестра Олександри десятикласниця Валентина Горлова посіла 6 місце.

Серед дівчат віком до 14 років, які змагалися у триборстві, учениця 7 класу Вікторія Асанова показала четвертий результат.

Довідково.

Сучасне п'ятиборство - це вид спорту, який входить з 1912 року до програми сучасних Олімпійських ігор. Включає змагання з п'яти дисциплін: фехтування, плавання, конкуру та бігу з стрільбою.