В області створили лісовий заказник місцевого значення «Лісопарк Рудно»

В області створили лісовий заказник місцевого значення «Лісопарк Рудно»

26.12.2019

Львівська обласна рада у вівторок, 24 грудня, під час чергової сесії підтримала створення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк Рудно». Лісовий заказник орієнтовною площею 42 га створено на території Рудненської селищної ради.

Метою створення заказника є збереження та відтворення типових природних комплексів і об’єктів, збереження в природному стані біорізноманіття та запобігання забудови цінної території.

Лісовий заказник забезпечуватиме підтримку загального екологічного балансу місцевості, та сприятиме запобіганню та стабілізації негативних процесів і явищ.

Варто зауважити, що тваринний світ території представлений декількома видами Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи (ропуха звичайна та райка деревна).

Важливе природоохоронне значення для цієї території мають невеликі водойми, розташовані у східній та північно-західній частині цього лісового масиву.

Як відомо, створення заповідних об’єктів є найдієвішиим методом збереження цінних та типових природних комплексів.

Окрім того, дуже важливо, що така ініціатива виходить від громадян. Це свідчить про високий рівень екологічної свідомості.