Львівська філармонія запрошує на вечір різдвяних саундтреків

Львівська філармонія запрошує на вечір різдвяних саундтреків

28.12.2020

У понеділок, 4 січня, Львівська філармонія запрошує на найчарівнішу концертну подію зимових свят – вечір різдвяних саундтреків The Sounds of Christmas від симфонічного оркестру LUMOS Orchestra..

The Sounds of Christmas – концерт, на якому можна поринути у святкову пригоду, небачені світи та неймовірні історії.

На гостей чекатимуть музиканти та солісти у чарівних зимових образах, улюблені різдвяні композиції, казкова історія та незабутня атмосфера.

Музика із стрічок «Сам удома», «Різдвяна історія», «Гаррі Поттер», «Полярний експрес», «Едвард руки-ножиці», «Чарлі та шоколадна фабрика», «Крижане серце», «Жах перед Різдвом», «Нарнія», «Золотий компас», «Клаус», «Ґрінч», «Доктор Хто», «Красуня та чудовисько» та інші у найкращій добірці різдвяних пісенних треків.

LUMOS Orchestra – справжні чарівники та метри саундтрекової музики. У 2020 році оркестр святкував своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи, великі тематичні концерти по “Володарю Перснів”, “Гаррі Поттеру” “Зоряним Війнам”, “Доктору Хто”, мультфільмам студії Disney, відеоіграм. Також LUMOS Orchestra час від часу гастролюють закордоном та мали нагоду виступати перед видатними голлівудськими акторами та розробниками ігор.

Початок о 19:00 год.