На Львівщині планують реалізувати інвестиційний проєкт з будівництва комплексу з отримання моторних палив

На Львівщині планують реалізувати інвестиційний проєкт з будівництва комплексу з отримання моторних палив

25.01.2022

Про це йшлося сьогодні, 25 січня, під час зустрічі представників обласної ради та облдержадміністрації з делегацією інвесторів з Катару, Саудівської Аравії та Китайської Народної Республіки, які прибули на Львівщину презентувати проект та заручитися підтримкою місцевої влади. Також вони розраховують на сприяння уряду та профільних міністерств.

Міжнародний інвестиційний проєкт передбачає створення у Червоноградському районі промислового комплексу з виробництва синтетичного рідкого палива на основі сировини Львівсько-Волинського кам’яновугільного басейну вартістю близько 5 млрд дол. США. 

За словами розробників проєкту, на Львівщині планують впровадження низки новітніх технологій світового рівня, які до цього часу не використовувалися в Україні.
Реалізація проєкту дійсно сприятиме прискоренню соціально-економічного розвитку Львівського регіону, надасть можливість створити нові робочі місця, залучити інвестиції.

Зі свого боку представники влади області запевнили в повній підтримці проєкту та його інвестиційного супроводу, зокрема допомогу в отриманні дозвільних документів,  пошуку земельних ділянок,  вирішенні проблемних питань, з якими зустрічаються міжнародні партнери, комунікації з  місцевою владою та населенням.

«Цей проєкт дасть змогу ревіталізувати індустріальний Червоноградський район та територію усього Львівсько-Волинського вугільного басейну, який потерпає від поступового закриття окремих гірничих підприємств. 

Пріоритетом обласної ради є створення робочих місць, а також впровадження заходів з енергоощадження та будівництво сучасних заводів, тому впевнений, що на регіональному рівні виконавча гілка влади та представницька активно сприятимуть реалізації цього проекту», - зазначив заступник комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та ПЕКу Тарас Подвірний.

За підсумками зустрічі сторони домовилися напрацювати дорожню карту, алгоритм дій супроводу інвестиційного проєкту на кожному етапі його реалізації.