ІНІЦІАТИВА ДЕПУТАТА (ГРУПИ ДЕПУТАТІВ)


Проекти рішень подані депутатом (групою депутатів) Львівської обласної ради

Реєстраційний номер
та дата оприлюднення
Назва проекту рішення Ініціатор прийняття рішення

1724-ПР

20.05.2020

Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2020  рік 

О. Домчак

депутат обласної ради

1707-ПР

06.05.2020

Про припинення комунальних підприємств Комарницький І.М. 
голова постійної комісії

1696-ПР

16.04.2020

Про інформацію щодо ситуації, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал»    А. Ковч           депутат обласної ради

1560*-ПР

26.11.2019

Про надання гірничого відводу приватному акціонерному товариству «Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій» (Розвадівське-1 родовище пісків)

О. Домчак

депутат обласної ради

1543-ПР

18.11.2019

Про затвердження обласної Програми пошуку та впорядкування поховань учасників національно-визвольної боротьби, жертв воєн та політичних репресій на 2020-2022 роки

Б. Гагалюк

депутат обласної ради

1514-ПР

18.10.2019

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Львівської області комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина»

 А. Ковч

голова постійної комісії

1420-ПР

08.07.2019

Про Почесну нагороду Львівської обласної ради "Орден Романа Великого" А. Білоус
перший заступник голови обласної ради

1352-ПР

11.04.2019

Про заборону розміщення та діяльності хутрових ферм

О. Панькевич,

О. Шайдуліна

депутати обласної ради

1300-ПР

07.02.2019

Про встановлення у 2019 році одноразової адресної допомоги ветеранам Української Повстанської Армії та політичним в’язням і репресованим у розмірі прожиткового мінімуму

О. Панькевич,

Р. Кошулинський

депутати обласної ради

1294-ПР

25.01.2019

Про вилучення нежитлових будівель, розташованих за адресою: вул. В. Короленка, 7, м. Львів, з переліку об’єктів, що підлягають приватизації

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1210-ПР

26.10.2018

Про виконання Регіонального плану та Стратегії управління відходами у Львівській області до 2030 року

   А. Ковч           депутат обласної ради

1182-ПР

28.09.2018

Про інформацію щодо особливостей реалізації проектів місцевого розвитку (мікропроектів) за 2016 – 2018 роки   

А.Тягнибок, М.Ковалів

депутати обласної ради

1176-ПР

25.09.2018

Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 18.09.2018 № 745 "Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області" 

 Ю.Візняк,О.Ганущин

депутати обласної ради 

1174-ПР

25.09.2018

Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад області

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1171-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1170-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року  

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1169-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань освіти і науки щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року  

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1168-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту щодо діяльності комісії за період з лютого 2018 до жовтня 2018 року

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1167-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1166-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісіїз питань комунального майна та  приватизації щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року  

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1165-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

 

1164-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації щодо діяльності комісії заперіод з листопада 2015 до жовтня 2018 року

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

 

1163-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, дміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури щодо діяльності комісії заперіод з листопада 2015 до жовтня 2018 року  

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1162-ПР

24.09.2018

Про звіт голови постійної комісії зпитань бюджету, соціально-економічного розвитку щодо діяльності комісії за період з листопада 2015 до жовтня 2018 року

І. Свистун

Голова фракції "Об'єднання "Самопоміч"

1139-ПР

04.09.2018

Про стан та проблеми розвитку галузі освіти у Львівській області  О. Шайдуліна
депутат обласної ради

1107-ПР

05.06.2018

Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 15.05.2018 № 695 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Львівської обласної ради» 

О. Панькевич

голова фракції ВО "Свобода"

743-ПР

19.08.2017

Про внесення змін та доповнень до Регламенту Львівської обласної ради VII скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 26.01.2016 № 59  

  Ганущин О.О.
депутат обласної ради 

543-ПР

23.02.2017

Про звіт керуючого справами виконавчого апарату Львівської обласної ради про діяльність за 2016 рік

М. Нискогуз 

 Депутат обласної ради