ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ ТА ГРУПИ



Депутатські фракції та групи у ЛОР VII скликання

Депутатська фракція Блоку Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ"

2-999-817

Кеньо Катерина Іванівна – голова фракції

Баран Василь Степанович

Білас Всеволод Омелянович

Васьків Роман Ігорович

Гичка Михайло Михайлович

Дейнека Анатолій Михайлович

Демчина Роман Іванович

Дзюдзь Михайло Семенович

Домчак Олег Іванович

Задорожний Михайло Леонович

Ільницький Михайло Михайлович

Кирилич Володимир Ігорович

Кужидло Володимир Михайлович

Лабай Іван Михайлович

Лісна Мирослава Михайлівна

Ременяк Володимир Васильович

Саган Володимир Степанович

Седіло Микола Григорович

Шведа Володимир Богданович


Депутатська фракція партії "Об'єднання "Самопоміч"

2-999-816

Свистун Інна Василівна– голова фракції

Бордун Галина Володимирівна

Вервега Тарас Васильович

Голуб Юрій Валентинович

Дворянин Парасковія Ярославівна

Кізима Роман Михайлович

Огоновський Юрій Ярославович

Пакіж Степан Петрович

Письменна Тетяна Олександрівна

Савчин Василь Степанович

Сафінська Оксана Олександрівна

Сидорович Михайло Васильович

Собко Іван Михайлович


Депутатська фракція ВО "Свобода"

2-999-836

Панькевич Олег Ігорович– голова фракції

Бабінська Мирослава Романівна

Балицький Олексій Михайлович

Барановський Ігор Ярославович

Ковалів Михайло Іванович

Нискогуз Михайло Юрійович

Кошулинський Руслан Володимирович

Тенюх Ігор Йосифович

Тягнибок Андрій Ярославович

Чад Андрій Степанович

Шаваров Юрій Іванович

Шайдулліна Ольга Василівна


Депутатська фракція ВО "Батьківщина"

2-999-815

Гудима Юрій Іванович– голова фракції

Вантух Володимир Петрович

Качмарик Ярослав Дмитрович

Комарницький Ігор Михайлович

Олексишин Валентина Павлівна

Рак Степан Остапович

Устименко Валентин Віталійович

Цибуля Леонід Йосифович

Чебаненко Олександр Іванович


Депутатська фракція "Громадянська позиція"

2-999-836

Дорош Уляна Миколаївна– голова фракції

Бей Тетяна Богданівна

Гірняк Володимир Олегович

Касян Сергій Васильович

Кошик Петро Ігорович

Овсянецький Ярослав Олександрович

Охріменко Леонід Володимирович

Титикало Михайло Федорович


Депутатська фракція Радикальної Партії Олега Ляшка

2-999-179

Буба Євген Іванович– голова фракції

Ковалик Михайло Іванович


Депутатська фракція "Українське об'єднання патріотів – УКРОП"

2-999-179

Шептицький Зеновій Стахович– голова фракції

Жукровський Петро Степанович

Ільків Ігор Петрович

Пазин Дмитро Іванович

Сич Галина Іванівна

Сидорович Юрій Ярославович


Депутатська фракція Громадський рух "Народний контроль"

2-999-830

Ковч Андрій Володимирович – голова фракції

Білоус Андрій Васильович

Дума Андрій Романович

Масний Василь Дмитрович

Нестор Юрій Богданович


Депутатська фракція Народного Руху України

2-999-836

Гагалюк Богдан Миколайович– голова фракції

Андрусишин Олег Ярославович

Грицик Ольга Богданівна

Ковальчук Ігор Васильович

Марунчак Петро Мирославович


Позафракційні депутати

Прокопів Андрій Іванович

Візняк Юрій Ярославович

Грабінський Ігор Миронович

 

Ткачик Володимир Петрович

 


Депутатська група "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській обласні раді"

Нискогуз Михайло Юрійович– уповноважений депутатської групи

Кошулинський Руслан Володимирович

Тягнибок Андрій Ярославович

Ковалів Михайло Іванович

Чад Андрій Степанович


Депутатська група "Об'єднання волонтерів та учасників АТО"

Дорош Уляна Миколаївна– голова депутатської групи

Бей Тетяна Богданівна

Гичка Михайло Михайлович

Кеньо Катерина Іванівна

Ковч Андрій Володимирович

Масний Василь Дмитрович

Рак Степан Остапович

Жукровський Петро Степанович

Ільків Ігор Петрович

Гагалюк Богдан Миколайович

Марунчак Петро Мирославович

Вервега Тарас Васильович