КЕРІВНИЦТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


Керівництво

Голова обласної ради   Ганущин Олександр Олександрович  2-999-800
Перший заступник голови обласної ради   Гагалюк Богдан Миколайович  2-999-803
Заступник голови обласної ради   Гудима Юрій Іванович  2-999-804

 

Ганущин Олександр

Олександр Ганущин народився 16 червня 1978 року в м. Рахів Закарпатської області. Громадянин України.

Освіта вища. В 1999 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, географічний факультет. У 2005 році закінчив Львівський регіональний інститут Національної академії державного управління, факультет державного управління та місцевого самоврядування.

Трудова діяльність:

  • 1999 - 2001 р.: виробничо-торгово-посередницька фірма «Ірис», охоронець.
  • січень 2003 - травень 2003 р.: ТзОВ «Авіа», помічник зварника пластмас.
  • червень 2003 - вересень 2003 р.: Апарат Верховної Ради України, помічник-консультант народного депутата України.
  • березень 2005 - вересень 2005 р.: Львівська обласна державна адміністрація, начальник відділу забезпечення роботи.
  • вересень 2005 - жовтень 2005 р.: Львівська обласна державна адміністрація, в.о. керівника апарату облдержадміністрації.
  • жовтень 2005 р. - 2007 р.: Львівська обласна державна адміністрація, керівник апарату з кадрового резерву.
  • 2007 - 2009 р.: Львівська обласна державна адміністрація, заступник голови -керівник апарату.
  •  березень 2013 - липень 2013 р.: ТзОВ «Юридична компанія «Кватро-Консалтинг», головний консультант по зв'язках із органами місцевого самоврядування та органами державної влади.

З 2013 року - головний консультант по зв'язках із органами місцевого самоврядування та органами державної влади адвокатського об'єднання «Матвіїв і партнери».

З 2006 року депутат Львівської обласної ради.

Одружений. Дружина - Ганущин Соломія Несторівна, 23.03.1980 р.н. Донька -Ганущин Стефанія Олександрівна, 29.09.2006 р.н. Син - Ганущин Нестор Олександрович, 03.10.2010 р.н. Донька - Ганущин Богумила Олександрівна, 24.06.2017 р.н.

 

Гагалюк Богдан

Гагалюк Богдан Миколайович народився 02.01.1970 року у м. Львові. Батько – Гагалюк Микола Ількович 1937-2009 рр, мати – Гагалюк (Курилас) Зеновія Ярославівна, пенсіонерка,1944 року народження.
Виховує сина, Гагалюка Назара-Данила Богдановича, 18 березня 2005 року народження, який навчається в класичній гімназій м. Львова.
  Освіта:

  • 1977-1985 рр. -  СШ №1 м. Львова
  • 1985 -1989 рр. – Медичне училище (спец.) м. Васьківці, Чернівецька обл.
  • 1996-2001 рр. – Державна Львівська комерційна академія, спеціальність менеджер у невиробничій сфері, спеціаліст
  • 2001-2006 рр. – НАДУ при Президентові України, спеціальність державне управління, магістр
  • 2008 – здобув науковий ступінь кандидата політичних наук
    Трудова діяльність:
  • 27.04.89 – 02.06.1989 оториноларингологічне відділення ОВГ №1120
  • 15.05.1993 – 15.10.1994 ПП «Вест дан», Директор       
  • 23.10.1993-28.11.1997 ТОВ « Данрі», Директор
  • 01.02.2000 – 31.05.2001 ТОВ «Інкомтранс», заст. директора
  • 01.06.2011-09.11.2019 ТОВ «Інкомтранс», Директор.

Політична діяльність:

3 2007 року - член партії НРУ
З 2010-2015 рр., депутат Львівської обласної ради VI скликання, секретар постійної комісії з питань бюджету і комунального майна
З 2015 – депутат Львівської обласної ради VIІ скликання,
з 2019 року - перший заступник голови Львівської обласної ради

 

Гудима Юрій

Гудима Юрій Іванович народився 27 червня 1961 року у Львові. Громадянин України.

  • 1978 р.- закінчив Львівську СШ №76
  • 1979 р.- закінчив Львівське ТУ №25 з відзнакою
  • 1988 р. – закінчив Державний інститут "Львівська політехніка" за спеціальністю "Економіка і організація будівництва" – інженер-економіст.
  • 1989р. – навчання у Республіканському міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації працівників при Раді Міністрів УРСР на факультеті "Економічна і управлінська підготовка"
  • 2010 р.- закінчив Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління", магістр державного управління.

            Трудова діяльність:

  • 1979-1981рр. - строкова служба в Радянській армії
  • 1988-1990рр. – завідувач фінансовим сектором Львівського обласного штабу студентських законів Львівського ОК ЛКСМУ
  • 1990-1997рр. – заступник директора з фінансів та комерції Львівського обласного науково-економічного об'єднання "Студентський Львів"
  • 1997-2002рр. – директор ТзОВ "АСК" Лтд
  • 2002-2007рр. – перший заступник директора "Західноукраїнського регіонального фонду сприяння молодіжному житловому будівництву"
  • 2007-2016рр. – заступник директора ТзОВ "Будінвест"
  • 2017р. – директор у корпорації "Прем'єрбуд"
  • 2018-2019рр. – заступник директора ПП "Креатор-Буд"
  • Почесний працівник архітектури та будівництва ІІ ступеня.

            Політична діяльність:

  • З 2002 року – член партії ВО "Батьківщина"
  • З 2005-2010рр. – депутат Львівської міської ради V скликання, голова фракції БЮТ.
  • З 2015 - депутат Львівської обласної ради VIІ скликання, голова фракції ВО "Батьківщина"
  • З 2019 року – заступник голови Львівської обласної ради

            Одружений. Дружина – Гудима Світлана Володимирівна, син – Гудима Максим Юрійович.