Президія


Склад президії Львівської обласної ради  VII скликання

(відповідно до рішення обласної ради від 11.02.2020 № 983)

 

Керівництво обласної ради

 

1. Ганущин Олександр Олександрович –  голова обласної ради.

2. Гагалюк Богдан Миколайович перший заступник голови обласної ради.

3. Гудима Юрій Іванович  – заступник голови обласної ради.

 

Голови постійних комісій

 

4. Вантух Володимир Петрович голова постійної комісії з питань освіти і науки.

5. Кирилич Володимир Ігорович голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності, альтернативної енергетики.

6. Прокопів Андрій Іванович голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

7. Дзюдзь Михайло Семенович голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, регламенту, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

8. Домчак Олег Іванович – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

9. Ковч Андрій Володимирович – голова постійної з питань діяльності агропромислового комплексу, міжнародної технічної допомоги, підприємництва і промисловості, євроінтеграції та інвестицій.

10.                                                    – голова постійної комісії з питань комунального майна та приватизації.

11. Саган Володимир Степанович голова постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.

12. Ковальчук Ігор Васильович голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту; голова фракції партії «Народний Рух України».

13. Бей Тетяна Богданівна голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.

 


Уповноважені представники фракцій

 

14. Кеньо Катерина Іванівна голова фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

15. Свистун Інна Василівна – голова фракції партії «Об'єднання «Самопоміч».

16. Панькевич Олег Ігорович голова фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

17. Цибуля Леонід Йосифович – голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

18. Дорош Уляна Миколаївна – голова фракції партії «Громадянська позиція».

19. Буба Євген Іванович – голова депутатської групи «Незалежні».

20.                                         – голова фракції партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

21. Дума Андрій Романович уповноважений представник фракції партії «Громадський рух «Народний контроль».

22. Нискогуз Михайло Юрійович – голова депутатської групи «Міжфракційне об’єднання бійців АТО у Львівській обласній раді».

23.                                       координатор депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО».

24. Візняк Юрій Ярославович – голова міжфракційної депутатської групи «Розвиток Львівщини».