У Львові відбувся Молитовний сніданок

У Львові відбувся Молитовний сніданок

10.09.2021

У приміщенні Українського католицького університету сьогодні зібралися духовенство, громадські діячі, представники влади, депутати різних рівнів,  військові, медики, дипломати. Усі вони взяли участь у Молитовному сніданку Львівщини.

Цьогоріч захід приурочили 30-річчю відзначення Незалежності України та солідарності  з нашими воїнами та медиками у їх жертовній боротьбі.

У сніданку взяли участь перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник та депутати ради Ростислав Добош, Олег Дуда, Тарас Подвірний, Назарій Сумало, Павло Ткачук, Ірина Кравець, Роксоляна Вороновська, Роман Филипів та Іван Щурко.  

«Це чудова нагода побачити і почути один одного у часи особливих викликів сьогодення. Такий молитовний сніданок має стати доброю традицією для подібних зустрічей», - кажуть організатори. 

«За 30 років Незалежності країна, ми всі, пройшли багато випробувань. Серйозні виклики стоять і сьогодні - війна на Сході, пандемія, впровадження реформ та змін. У кожного з нас є моменти, коли хочеться опустити руки. Однак саме в ці моменти Бог і наша віра рухають нас вперед! Я хочу, щоб нині у своїй молитві ми просили здоров'я, миру, мудрості, благополуччя та розквіту Україні і кожному українцеві! Нехай благословить нас Бог!», - зазначив під час виступу Євгеній Гірник.