ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ


Склад постійних комісій Львівської обласної ради VII скликання:

 

 1. Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку:

  • Домчак О. І. – голова комісії
  • Собко І. М. – заступник голови комісії (заява про складання повноважень від 17.04.2018 № Д-17вн-107)
  • Андрусишин О. Я. – секретар комісії
  • Касян С. В.
  • Лісна М. М.
  • Масний В. Д.
  • Ременяк В. В.
  • Сич Г. І.
  • Чебаненко О.І.
  • Шайдулліна О. В.
  • Шведа В. Б.

2. Комісія з питань  дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури:

  • Саган В. С. – голова комісії
  • Устименко В. В. – секретар комісії
  • Баран В. С.
  • Демчина Р. І.
  • Дума А. Р.
  • Задорожний М. Л.
  • Ковалик М. І.
  • Кужидло В. М.
  • Пазин Д. І.
  • Письменна Т. О.
  • Рак С. О.
  • Тягнибок А. Я.

 3. Комісія з питань законності, депутатської діяльності, регламенту, правоохоронної та антикорупційної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем:

  • Дзюдзь М. С. – голова комісії
  • Голуб Ю. В. – заступник голови комісії
  • Ільків І. П. – секретар комісії
  • Тенюх І. Й.
  • Ткачик В. П.

 4. Комісія з  питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту

  • Ковальчук І. В. – голова комісії
  • Савчин В. С. – секретар комісії
  • Гичка М. М. 
  • Дорош У. М.
  • Лабай І. М.
  • Овсянецький Я. О.
  • Огоновський Ю. Я.
  • Цибуля Л. Й.
  • Шаваров Ю. І.

5. Комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації:

  • Бей Т. Б. – голова комісії
  • Сидорович Ю. Я. – заступник голови комісії
  • Сафінська О. О. – секретар комісії
  • Бабінська М. Р.
  • Візняк Ю. Я.
  • Нискогуз М. Ю.

 6. Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації:

  • Прокопів А. І. – голова комісії
  • Білас В. О. – заступник голови комісії
  • Дейнека А. М. – секретар комісії
  • Балицький О. М.
  • Буба Є. І.
  • Чад А. С.

 7. Комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності, альтернативної енергетики:

  • Кирилич В. І. – голова комісії
  • Титикало М. Ф. – заступник голови комісії
  • Пакіж С. П. – секретар комісії
  • Грабінський І. М.
  • Ковалів М. І.
  • Кошик П. І.
  • Нестор Ю. Б.
  • Седіло М. Г.

8. Комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, міжнародної технічної допомоги, підприємництва і промисловості, євроінтеграції та інвестицій:

  • Ковч А. В.– голова комісії
  • Кеньо К.І.
  • Сидорович М. В.

 

9. Комісія з питань комунального майна та приватизації:

 

  • Ільницький М. М. – секретар комісії
  • Барановський І. Я.
  • Васьків Р.І.
  • Жукровський П. С. 
  • Комарницький І. М.
  • Курчик Т. М.
  • Олексишин В. П.
  • Свистун І. В.

10. Комісія з питань освіти і науки:

  • Вантух В. П. – голова комісії
  • Бордун Г. В. – заступник голови комісії
  • Грицик О. Б. – секретар комісії
  • Охріменко Л. В.

 

Депутати, які не входять до складу жодної з комісій:

  • Білоус А. В.
  • Вервега Т. В.
  • Гірняк В. О.
  • Дворянин П. Я.
  • Качмарик Я.Д.
  • Кізима Р. М.
  • Кошулинський Р. В.
  • Панькевич О. І.
  • Віхоть С.В.