Президія


Склад президії Львівської обласної ради  VII скликання

(відповідно до рішення обласної ради від 29.10.2019 № 899)

 

Керівництво обласної ради

 

1. Ганущин Олександр Олександрович –  голова обласної ради.

2. Гагалюк Богдан Миколайович – перший заступник голови обласної ради.

3. Гудима Юрій Іванович  – заступник голови обласної ради.

 

Голови постійних комісій

 

4. Вантух Володимир Петрович – голова постійної комісії з питань освіти і науки.

5. Кирилич Володимир Ігорович – голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

6. Прокопів Андрій Іванович – голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.

7. Дзюдзь Михайло Семенович – голова постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

8. Домчак Олег Іванович – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

9. Жукровський Петро Степанович – голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

10. Ковч Андрій Володимирович – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики.

11. Комарницький Ігор Михайлович  – голова постійної комісії з питань комунального майна та приватизації.

12. Саган Володимир Степанович – голова постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин,  адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.

13. Ковальчук Ігор Васильович – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту; голова фракції партії «Народний Рух України».

14. Бей Тетяна Богданівна – голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.


Уповноважені представники фракцій

 

15. Кеньо Катерина Іванівна – голова фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

16. Свистун Інна Василівна – голова фракції партії «Об'єднання «Самопоміч».

17. Панькевич Олег Ігорович – голова фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

18. Цибуля Леонід Йосифович – уповноважений представник фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

19. Дорош Уляна Миколаївна – голова фракції партії «Громадянська позиція».

20. Буба Євген Іванович – голова депутатської групи «Незалежні».

21. Шептицький Зеновій Стахович – голова фракції партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

22. Білоус Андрій Васильович – голова фракції партії «Громадський рух «Народний контроль».

23. Нискогуз Михайло Юрійович – голова депутатської групи «Міжфракційне об’єднання бійців АТО у Львівській обласній раді».

24. Марунчак Петро Мирославович – координатор депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО».

25. Візняк Юрій Ярославович – голова міжфракційної депутатської групи «Розвиток Львівщини».